EVLATLARININ KURSAKLARINDAN HARAM TEK BİR LOKMA BİLE GEÇİRTMEYEN BABALARIN GÜNÜ - Türk Mutfağı Hareketi

EVLATLARININ KURSAKLARINDAN HARAM TEK BİR LOKMA BİLE GEÇİRTMEYEN BABALARIN GÜNÜ

EVLATLARININ KURSAKLARINDAN HARAM TEK BİR LOKMA BİLE GEÇİRTMEYEN TÜM MERT, BABAYİĞİT OLAN BABALARIN GÜNÜNÜ KUTLADI

VE ONLARA HİTABEN BİR ELMAS GİBİ PARLIYORSUNUZ... DEDİ !

 

Sayın Tolgahan Gülyiyen sosyal medyadan paylaştığı babalar günü mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Evlerine namusuyla, şerefiyle kazandıkları ekmeği götürerek evlatlarının kursaklarından haram tek bir lokma bile geçirtmeyen tüm mert, babayiğit olan babaların babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım. Sizler en değerli örnek alınacak babalar olarak bunca çürümüşlük ve kokuşmuşluk arasında her şeye rağmen bir elmas gibi parlıyorsunuz.” Dedikten sonra Şehit Şefimiz Zeki Gülyiyen’in doğum günlerini şu sözlerle kutladı: “Doğum gününüz kutlu olsun Zeki Gülyiyen şefim.”

Bizler TMDH olarak ele aldığımız mutfak sanatları alanındaki Zübükzadeler Şebekesinin buzdağı üzerinde görünen tüm üyelerini bütün delilleriyle ve tüm detaylarıyla anlatmaya 1 günlüğüne ara verdiğimizi duyurmuştuk.

Bu aranın nedenlerine sözcülüğümüzden yapılan kamuoyu duyurusunda şu ifadelere yer verilmiştir.

“Rahmetli Şehit Şefimiz Zeki Gülyiyen’in 20 Haziran doğum günü nedeniyle efsane-duayen şeflerimizin uzun yıllardan beri kemiklerini sızlatmış ve halen sızlatmakta olan konularla ya da şahıslarla ilgili şebeke üyelerinin detaylı anlatımına 1 günlüğüne ara vermiş bulunuyoruz.

7 Ocak 2020 tarihinden itibaren olmak üzere tüm delilleriyle 18-19 Haziran 2021 tarihlerinde de sorduğumuz tüm sorulara muhatap olanlar her zaman doğrudan tarafımızdan bilgilendirilmiştirler. Bizler kendilerinin ilgili hususlarda bilgi sahibi olduğunu teyit ediyoruz. Ancak kendileri Sayın Tolgahan Gülyiyen’nin karşısına çıkmak yerine sadece sosyal medya hesaplarımızı engellemekle ve er meydanından ne yazık ki kaçmakla yetinebilmişlerdir. Oysaki kendilerinin yaklaşık 12 yıl önce tam olarak 26 Ağustos 2009 tarihinde olan performansları çok daha başkaydı. Kendileri o günlerde 20 yaşında olan Sayın Tolgahan Gülyiyen’e oldukça tehditkâr yaklaşmaktan çekinmemişlerdi. Kendileri o günlerde söylediklerini söylerken de kullandıkları çirkin üsluplarında çok daha cesaretli hatta hadsiz derecede cüretkâr ve saygısız idiler. Bizler kendilerinden o gün göstermiş oldukları üstün gayreti, performansı, enerjiyi ve cesareti bugünde görmek istemekte ve bu konuda karşı tarafın 12 yıl önce olduğu gibi olmasada en azından kamuoyu önünde de bir ses vermesini beklemekteyiz.

Verdiğimiz bu 1 günlük ara içinde ilgili şahıs veya şahıslar eliyle sosyal medyadan 2001 yılına ait Lisbon Le Cordon Bleu ismiyle bir diploma paylaşımı yapılır ise bunu lütfen tarafımıza Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresimiz üzerinden iletmenizi rica ederiz. İlgili şahsın engellemiş olduğu 2 İnstagram hesabımız bulunmaktadır. Bizler bu yüzden ilgili hususta bilgi edinebilecek olanlardan da bunu rica ediyoruz.

Rahmetli Şehit Şefimiz Zeki GÜLYİYEN ustamızın doğum günü vesilesiyle ahirete göçmüş olan Türk mutfağının ve aşçılarının gelişmesi adına en önemli temelleri atmış olan efsane ve duayen şeflerimizi bir kez daha sevgi saygı ve rahmetle anıyoruz. Mekanları cennet olsun.”

Saygılarımızla Kamuoyuna Arz Edilir

TÜRK MUTFAĞI DİRİLİŞ HAREKETİ

SÖZCÜLÜĞÜ

sözcü.jpeg

TÜRK MUTFAĞI DİRİLİŞ HAREKETİ 

tmdh_logA.png

logologo3wtca1logo tolgahanzg logo